Strona: Wizyta w Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji / Zakład Ciepłownictwa i Klimatyzacji

Wizyta w Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

2021-10-11
, red.  Patryk Walas

Dzięki uprzejmości Dyrektora ROSiR-u - p. Janusza Makara w poniedziałek 11 pażdziernika 2021 roku studenci studiów magisterskich o specjalności: alternatywne źródła energii , Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, PRz udali się w ramach modułu " Wykorzystanie energii słonecznej" z wizytą studyjną do Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy ks. Jałowego. W trakcie wizyty mieliśmy możliwość obejrzenia instalację słoneczną oraz instalacje niezbędne do funkcjonowania pływalni tj.: stację uzdatniania wody basenowej, węzeł cieplny, instalację wentylacyjną, oraz system pompowy zasilający atrakcje wodne. Organizatorem wyjścia była dr inż . Danuta Proszak- Miąsik.

Powrót do listy aktualności