Strona: TRENDY HVAC: KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY / Zakład Ciepłownictwa i Klimatyzacji

TRENDY HVAC: KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY

2021-05-20
, red.  Patryk Walas

Stowarzyszenie Polska Wentylacja, organizacja branżowa non-profit, działająca od 2001 roku na rzecz wspierania rozwoju branży wentylacyjnej, organizuje w dniu 21 maja wydarzenie w formule online

„TRENDY HVAC: KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY”.

Celem wydarzenia jest wskazanie kierunków, w jakich może ewoluować projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zaprezentowanie projektów najciekawszych instalacji w obiektach nominowanych do Nagrody branżowej PASCAL 2021, a także przedstawienie perspektyw, jakie czekają w pracy zawodowej przyszłych absolwentów uczelni.

Wydarzenie to jest kontynuacją pierwszej edycji Akcji Edukacji, która odbyła się w roku 2020 stacjonarnie w Warszawie i zgromadziła ponad 300 studentów z 16 uczelni z całej Polski.

Szczegóły dotyczące wydarzenia pozwalam sobie przekazać w załączonych plikach. Informacje oraz formularz rejestracji można także znaleźć na stronie internetowej www.trendyhvac.spw.org.pl

Program wydarzenia:

trendy_hvac_21_maja_program_wydarzenia-1.jpg