Strona: Spotkanie z Praktykiem / Zakład Ciepłownictwa i Klimatyzacji

Spotkanie z Praktykiem

2023-04-17
, red.  Patryk Walas

Studenci III roku Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, PRz kierunku Inżynierii Środowiska w ramach projektów z przedmiotu „Instalacje gazowe i elektryczne” prowadzonych przez Panią dr inż. Danutę Proszak-Miąsik mieli możliwość spotkać się z Praktykiem - Panem Wojciechem Dereniem. Podczas zajęć studenci poszerzyli swoja wiedzę na temat instalacji i sieci gazowych . Zajęcia praktyczne odbyły się w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”.

Powrót do listy aktualności